Sale SUPRINE ELECTROLUX EHF6342XOK

SUPRINE ELECTROLUX EHF6342XOK

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 25.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE ELECTROLUX EHF6342XOK
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dini gjithmonë saktësisht se cila zonë është ende e nxehtë

Me këtë suprinë ju gjithmonë e dini saktësisht cilat zona janë ende të nxehta, falë indikatorëve të nxehtësisë së mbetur që ju tregojnë se ku është nxehtësia.

Akses i drejtpërdrejtë në të gjitha kontrollet tuaja falë panelit në suprinë

Butonat e kësaj suprine janë dizenjuar që ju të keni menjëherë akses të drejtpërdrejtë. Thjesht prekini dhe bëni rregullimet tuaja.

Kontroll intuitiv në përfundim të proçesit të gatimit

Për kontroll intuitiv përdorni kohëmatësin. Suprina fiket automatikisht kur koha e gatimit ka përfunduar, duke ju njoftuar nëpërmjet sinjalit të saj akustik.

Mbrojini fëmijët tuaj nga ndezja e paqëllimshme e suprinës

Kjo suprinë ka "child lock" që parandalon që fëmijët tuaj të aktivizojnë në mënyrë të paqëllimshme zonat e gatimit. Aktivizoheni vetëm me një prekje.


Ndërprisni gatimin dhe rifillojeni sërish vetëm me një prekje

Ndonjëherë ju duhet të largoheni gjatë gatimit. Me funksionin Stop+Go, një prekje e ndërpret procesin e gatimit dhe e rifillon atë sërish me të njëjtat cilësime.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0391
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin JO
Nivelet e nxehtesise se plitkave Kontroll elektronik
Paneli i kontrollit Me prekje
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990
Garancia normale 24
Marka ELECTROLUX
Ean Code 7332543486533

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni