SUPRINE SAMSUNG C21RJAN/BOL

Garancia: 24 muaj
24.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE SAMSUNG C21RJAN/BOL
Marka Samsung

Anëtarësohu

249 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sipërfaqe qeramike

Dizajni elegant dhe i sofistikuar i jep kuzhinës suaj një pamje ekskluzive. Kënaqësia në gatim e bën çdo pjatë më të shijshme!

Kontroll Smart me prekje

Si një pajisje moderne suprina ka një panel kontrolli me prekje të cilin e aksesoni lehtësisht dhe mund të vendosni nivelin e kërkuar të fuqisë.

Pastrohet vetëm me një të fshirë

Derdhja e ushqimit nuk është aspak problem për sipërfaqen qeramike. Me një dizajn ergonomik, ushqimi i derdhur si dhe shenjat e yndyrës pastrohen fare lehtë me një leckë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0254
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 2
Valvula sigurie per gazin JO
Nivelet e nxehtesise se plitkave JO
Paneli i kontrollit Me prekje
Garanci Shtese Komfort 1 - 3.990
Garancia normale 24
Marka SAMSUNG
Ean Code 8808987502065

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni