Sale RUBINET PYRAMIS BALATA CARBON

RUBINET PYRAMIS BALATA CARBON

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 17.990 Lekë

Çmimi special 10.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RUBINET PYRAMIS BALATA CARBON
Marka Pyramis

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rubinet cilësor dhe modern

Rubineti Pyramis është ndërtuar sipas standardeve të kontrollit të cilësisë dhe ofron performancë të pakrahasueshme. Pajisja optimizon konsumin e energjisë, zvogëlon humbjet e ujit dhe ul ndjeshëm zhurmën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RB0018
Marka PYRAMIS
Materiali KARBON
Garancia 24
Ean Code 7900000113768

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni