Sale RUBINET PYRAMIS CONTRALTO

RUBINET PYRAMIS CONTRALTO

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 17.990 Lekë

Çmimi special 10.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RUBINET PYRAMIS CONTRALTO
Marka Pyramis

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rubinet cilësor dhe modern

Rubineti ofron presion të lartë të ujit ndërsa materialet përbërëse prej bronxi dhe kromi shtojnë rezistencën ndaj gërryerjes që mund të shkaktohet nga detergjentet me përbërje acide si dhe kripërat e ujit, duke garantuar jetëgjatësi të produktit.

Mekanizmi i brendshëm ka një filtër dhe një valvulë me saktësi të lartë për rregullimin e lehtë të temperaturës dhe sasisë së ujit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RB0021
Marka PYRAMIS
Materiali INOKS
Garancia 24
Ean Code 5201217243173

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni