Sale RUBINET PYRAMIS FINO CHROM

RUBINET PYRAMIS FINO CHROM

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 5.490 Lekë

Çmimi special 2.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RUBINET PYRAMIS FINO CHROM
Marka Pyramis

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rubinet modern me cilësi të lartë

Rubineti është ndërtuar prej kromit të përpunuar posaçërisht për të ofruar rezistencë të lartë ndaj gërryerjes që mund të shkaktohet nga detergjentet me përbërje acide si dhe kripërat e ujit. Rubineti ka një filtër të brendshëm dhe një valvulë me saktësi të lartë për rregullimin e lehtë të temperaturës dhe sasisë së ujit. Dizajni i tij përshatet me çdo dekor kuzhine.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RB0016
Marka PYRAMIS
Materiali INOKS
Garancia 24
Ean Code 5201217243180

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni