Sale RUBINET PYRAMIS MODO SNOW

RUBINET PYRAMIS MODO SNOW

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 4.468 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RUBINET PYRAMIS MODO SNOW
Marka Pyramis

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rubinet cilësor dhe modern

Materiali përbërës prej graniti dhe kromi garantojnë rezistencë ndaj gërryerjes që mund të shkaktohet nga detergjentet me përbërje acide si dhe kripërat e ujit. Përsa i përket mekanizmit, disqet qeramike dhe lidhësit metalikë sigurojnë funksionim të besueshëm dhe afatgjatë të rubinetit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RB0022
Marka PYRAMIS
Materiali TUNXH
Garancia 24
Ean Code 5201217168629

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni