Sale NGROHESE ROWENTA SO2210F0

NGROHESE ROWENTA SO2210F0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.490 Lekë

Çmimi special 3.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

NGROHESE ROWENTA SO2210F0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia 2000 W

Zgjidhni midis dy parametrave të fuqisë së ngrohjes. Nivelin minimal dhe ekonomik me fuqi 1000W për orë të gjata përdorimi ose nivelin maksimal me fuqi 2000W për ngrohje të shpejtë.

Dritë treguese

Dalloni nëse pajisja juaj është e ndezur ose e fikur, thjesht duke parë dritën treguese.


Kontrolloni temperaturën

Rregulloni temperaturën e dhomës sipas dëshirës për komoditet maksimal duke përdorur termostatin ose përdorni opsionin e mbrojtjes nga ngrirja për të ruajtur temperaturën e dhomës mbi 0°C.

Më shumë siguri

Falë aplikimit të standarteve të fundit të sigurisë, ju mund të qendroni të qetë gjatë përdorimit të saj nga familja juaj.

Funksioni i freskimit

Kjo ngrohëse vjen me një opsion të ftohjes për të freskuar veten ose për të ventiluar zona të vogla në shtepinë tuaj.

Përmasa kompakte

Vendosni këtë ngrohëse të vogël, por të fuqishme pranë jush për ngrohje direkte dhe komode. Përmasat e saj janë rreth 15% më të vogla se versionet e mëparshme.

E lehtë për ta ruajtur

Doreza e transportit ju lejon të merrni ngrohësen tuaj kudo që dëshironi. Për shkak të madhësisë së saj kompakte, ajo mund të ruhet lehtësisht, pa zënë shumë hapësirë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun NG0136
Menyra e ngrohjes ELEKTRIKE
Funksioni i ventilimit No
Fuqia 2000 W
Nivelet e fuqise 2
Opsion per ajer te ftohte Po
Opsion per mbrojtje nga mbingrohja Po
Volumi i ngrohjes No
Siperfaqja e ngrohjes No
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 3121040055861

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni