Sale NGROHESE ROWENTA SO2330F2

NGROHESE ROWENTA SO2330F2

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

NGROHESE ROWENTA SO2330F2
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Ngrohësja është shumë e qetë gjatë kohës që është ndezur. Kështu ju mund ta përdorni kur punoni, kur shikoni televizor ose thjesht kur pushoni.

E lehtë për t'u ruajtur

Doreza e transportit ju lejon të merrni ngrohësen tuaj kudo që dëshironi. Për shkak të madhësisë së saj kompakte, ajo mund të ruhet lehtësisht, pa zënë shumë hapësirë.


Përmasa kompakte

Vendosni këtë ngrohës të vogël, por të fuqishëm pranë jush për ngrohje direkte dhe komode.

Fuqia e rregullueshme

Zgjidhni midis dy parametrave të fuqisë së ngrohjes. Nivelin minimal ekonomik me fuqi 1200W për orë të gjata përdorimi ose nivelin maksimal me fuqi 2400W për ngrohje të shpejtë.

Përhapja e nxehtësisë

Ngrohje direkte dhe e menjëhershme për rehatinë tuaj. Përdorni këtë pajisje për të ngrohur shpejt dhomën tuaj në mënyrë uniforme.

Ventilim i ftohtë

Ky ngrohës vjen me një opsion të ftohjes për të rifreskuar veten ose për të ventiluar zona të vogla në shtëpinë tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun NG0132
Menyra e ngrohjes ELEKTRIKE
Funksioni i ventilimit PO
Fuqia 2400 W
Nivelet e fuqise 2
Opsion per ajer te ftohte JO
Opsion per mbrojtje nga mbingrohja No
Volumi i ngrohjes No
Siperfaqja e ngrohjes No
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 3121040056356

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni