Sale NGROHESE ROWENTA SO5115F0

NGROHESE ROWENTA SO5115F0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 6.990 Lekë

Çmimi special 4.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

NGROHESE ROWENTA SO5115F0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Ngrohësja Rowenta punon në qetësi (51 dB), kështu nuk do ju bezdisë gjatë ngrohjes.


Deri në 2400 W fuqi

Zgjidhni midis dy parametrave të fuqisë së ngrohjes duke u përshtatur me nevojat tuaja. Niveli minimal dhe ekonomik 1200W, për orë të gjata përdorimi ose niveli maksimal me fuqi 2400W për ngrohje të shpejtë.

Ngrohëse shumëfunksionale

Kjo pajisje mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Zgjidhni midis ngrohjes së shpejtë në temperaturën e dëshiruar në dimër dhe ose freskoni dhomën me funksionin e ventilatorit në verë.

Paneli i kontrollit

Termostati i rregullueshëm ju lejon të zgjidhni nivelin e dëshiruar të temperaturës. Çelësi i kontrollit të funksionit ju lejon të zgjidhni modalitetin e ngrohjes/ftohjes.

Shpërndarja e ajrit

Pajisja garanton shpërndarje të shpejtë dhe uniforme të ajrit duke e ngrohur dhomën në të gjithë sipërfaqen e saj.

E lehtë për t'u ruajtur

Doreza ergonomike e transportit ju lejon të merrni ngrohësen tuaj kudo që dëshironi. Për shkak të madhësisë së saj kompakte, ajo mund të ruhet lehtësisht, pa zënë shumë hapësirë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun NG0056
Menyra e ngrohjes ELEKTRIKE
Funksioni i ventilimit PO
Fuqia 2400 W
Nivelet e fuqise 3
Opsion per ajer te ftohte PO
Opsion per mbrojtje nga mbingrohja PO
Volumi i ngrohjes No
Siperfaqja e ngrohjes No
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 3121040055830

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni