BERES LAGESHTIRE ROWENTA

Garancia: 24 muaj
16.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BERES LAGESHTIRE ROWENTA
Marka Rowenta

Detaje

Funksioni antibakterial

Ajri i lagësht i ngrohtë dhe anti-bakterial lufton rritjen e mikrobeve në rezervuarin e ujit për t’ju ofruar një jetesë të shëndetshme në shtëpinë tuaj.

Përdoreni me orë të zgjatura

Rezervuari i ujit prej 5.9L prodhon afërsisht 10L avull. Mund ta mbani ndezur për 30 orë pandërprerje në shpejtësi minimale. Bërësi i lagështirës ka një kohëmatës për fikje automatike deri në 12 orë.


Ideale për dhoma të mëdha

Zgjidhni një lagështi relative nga 45% deri në 90% në panelin e kontrollit LED me prekje . Dizajni i zi me detaje metalike ofron një pamje moderne që përputhet me mobilimin e shtëpisë tuaj.

Telekomandë kontrolli

Pajisja mund të kontrollohet lehtësisht me telekomandë dhe prodhon një ajër të lagësht të pastër, pa baktere për shtëpinë tuaj.

Transport i lehtë

Falë dorezës së integruar te rezervuari i ujit ju mund ta ndryshoni pozicionin e pajisjes sa herë të dëshironi.

Sistemi i kyçjes së rezevuarit të ujit

Mund të qëndroni gjithmonë të qetë pasi rezervuari i ujit mbyllet për të parandaluar derdhjen e ujit në tapete apo dysheme.

Përshtatja e nivelit të lagështirës me temperaturën e dhomës

Aqua Perfect ka një modalitet automatik që lejon lagështinë të përshtatet automatikisht me temperaturën e dhomës, për rehati optimale. Nëse dëshironi, ju keni mundësinë për të kontrolluar manualisht nivelin e lagështirës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FI0068
FUQIA 110 W
MARKA ROWENTA
KAPACITETI 5.9 L
GARANCIA NORMALE 24
Ean Code 7900000180470

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni