THITHES LAGESHTIRE ARISTON DEO

Garancia: 6 muaj
27.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THITHES LAGESHTIRE ARISTON DEO
Marka Ariston

Anëtarësohu

279 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë dhe sigurt

Dizajni i përmirësuar siguron rehati dhe redukton dridhjet për një performancë sa më të qetë.

Materialet super të forta të këtij produkti janë ndërtuar për të punuar edhe në situata ekstreme duke mundësuar rezultate të larta, qëndrueshmëri dhe siguri maksimale.

Thithësi i lagështirës ka disa rrota të integruara për ta transportuar në dhomën që ju nevojitet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FI0048
FUQIA 289 W
MARKA ARISTON
KAPACITETI 1.5 L
GARANCIA NORMALE 6
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni