VENTILATOR ROWENTA VU1930F0

Garancia: 24 muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

VENTILATOR ROWENTA VU1930F0
Marka Rowenta

Detaje

Përmasa kompakte

Dizajni kompakt është perfekt për përdorim mbi çdo tavolinë. Ventilatori ka një diameter prej 30 cm për t’u përshtatur dhe transportuar më lehtë.

Shpërndarje optimale e ajrit

Për shpërndarje optimale të ajrit në dhomën tuaj, ky ventilator kryen levizje automatike dhe të orientuara në mënyrë të barabartë.

Tre nivele shpejtësie

Zgjidhni midis tre niveleve të shpejtësisë për të arritur intensitetin e dëshiruar të rrjedhës së ajrit.

Lehtësi në përdorim

Ventilatori është i thjeshtë për t'u montuar dhe ka një panel kontrolli që përdoret shumë lehtë.

Më shumë siguri

Rrjeta e cila rrethon helikat që rrotullohen me shpejtësi është shumë e fortë dhe e qëndrueshme.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VE0052
Lartesia 0.4 m
Numri i fleteve 3
Materiali i fleteve PLASTIK
Nivelet e shpejtesise 3
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 7900000188049

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni