VENTILATOR ROWENTA VU1950F0

Garancia: 24 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

VENTILATOR ROWENTA VU1950F0
Marka Rowenta

Detaje

Përdorim i dyfishtë

Lartësia është e rregullueshme për përdorim në dysheme ose mbi tavolinë si një mini ventilator.

Më shumë siguri

Rrjeta e cila rrethon helikat që rrotullohen me shpejtësi është shumë e fortë dhe e qëndrueshme.

Lehtësi përdorimi

Ventilatori është i thjeshtë për t'u montuar dhe ka një panel kontrolli që përdoret shumë lehtë.

Shpërndarje optimale e ajrit

Për shpërndarjen optimale të ajrit në dhomën tuaj ventilatori kryen lëvizje automatike dhe të orientuara në mënyrë të barabartë.

Më shumë freski

Ventilatori ka dimetër të gjerë për një freski intensive.

Tre nivele shpejtësie

Zgjidhni midis tre niveleve të shpejtësisë për të arritur intensitetin e dëshiruar të rrjedhës së ajrit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VE0060
Lartesia 0.95 m
Numri i fleteve 3
Materiali i fleteve PLASTIK
Nivelet e shpejtesise 3
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 7900000189800

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni