VENTILATOR ROWENTA VU2110F0

Garancia: 24 muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

VENTILATOR ROWENTA VU2110F0
Marka Rowenta

Detaje

Rrjedhë e fuqishme e ajrit

Ky ventilator me përmasa kompakte, mundëson rrjedhë të fuqishme të ajrit deri në 20 m³ / min.

Më shumë siguri

Rrjeta rrethuese e tij është e përforcuar dhe ka hapësira më të vogla, duke siguruar që dora ose gishti nuk mund të hyjnë në helikë.


Përmasa kompakte

Dizajn kompakt me diametër 25 cm. Pozicionohet lehtë në tryezën tuaj pa zënë shumë hapësirë dhe pa kompromentuar performancën.

Transport i lehtë

Përdorni dorezën ergonomike të transportit për të mbajtur dhe ruajtur lehtë ventilatorin tuaj. Mund të vendoset në tavolinën tuaj të punës ose në një raft.

Dy nivele shpejtësie

Zgjidhni midis të dy niveleve të shpejtësisë për të arritur intensitetin e dëshiruar të rrjedhës së ajrit.

Orientimi automatik i ajrit

Shpërndarje e shkëlqyer e ajrit në të gjithë dhomën. Falë orientimit, rrjedha e ajrit mund të fokusohet në një lartësi specifike. Lëvizja automatike lejon një kënd më të madh të shpërndarjes dhe një zonë të gjerë të mbulimit të ajrit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VE0049
Lartesia 0.25 m
Numri i fleteve 3
Materiali i fleteve Plastike
Nivelet e shpejtesise 2
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 3121044103681

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni