VENTILATOR ROWENTA VU4110F0

Garancia: 24 muaj
10.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

VENTILATOR ROWENTA VU4110F0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

109 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kurseni energjinë

Ky ventilator miqësor me mjedisin konsumon më pak energji edhe në shpejtësinë maksimale.

Rrjedhë e fuqishme e ajrit

Mund të përfitoni rrjedhë të fuqishme të ajrit deri në 55 m³ / min për ndjesi të menjëhershme të ajrit të freskët.


Shpërndarje optimale e ajrit

Për shpërndarje optimale të ajrit në dhomën tuaj ventilatori kryen lëvizje automatike dhe të orientuara në mënyrë të barabartë.

Lehtësi përdorimi dhe transporti

Ventilatori ka një dizajn shumë të përshtatshëm për t’u përdorur. Falë dorezës ergonomike dhe peshës së lehtë mund ta transportoni kudo.

Më shumë siguri

Rrjeta që rrethon helikat që rrotullohen me shpejtësi është shumë e fortë dhe e qëndrueshme.

Më shumë freski

Ventilatori ka diametër 40cm të gjerë për një freski intensive në dhomën tuaj.

Tre nivele shpejtësie

Zgjidhni midis tre niveleve të shpejtësisë për të arritur intensitetin e dëshiruar të rrjedhës së ajrit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VE0050
Lartesia 0.4 m
Numri i fleteve 3
Materiali i fleteve Plastike
Nivelet e shpejtesise 3
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 7900000173526

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni