VENTILATOR ROWENTA VU6140F0

Garancia: 24 muaj
9.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

VENTILATOR ROWENTA VU6140F0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

99 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pozicionet e ventilimit

Ventilatori kryen lëvizje të cilat shpërndajnë ajrin në të gjitha anët në mënyrë që të ndjeni freskinë tek e gjithë dhoma.

Kohëmatës deri në 120 minuta

Ju mund të gradoni ventilatorin që të fiket automatikisht pas një kohe të caktuar deri në 120 minuta.

Transport i lehtë

Doreza e integruar ergonomike shërben për transport dhe magazinim të lehtë kudo në shtëpi.

Tre nivele shpejtësie

Zgjidhni midis tre niveleve të shpejtësisë për të arritur intensitetin e dëshiruar të rrjedhës së ajrit.

Rrjedhë e fokusuar e ajrit

Mund të fiksoni ventilatorin në një pozicion për të freskuar një zonë të caktuar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VE0051
Lartesia 0.81 m
Numri i fleteve No
Materiali i fleteve Plastike
Nivelet e shpejtesise 3
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 7900000173533

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni