KAFETIERE BEKO BKK 2113

Garancia: 24 muaj
22.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

KAFETIERE BEKO BKK 2113
Marka Beko

Detaje

Përgatisni kafe të shijshme çdo herë

Kafetiera Beko për kafe turke ju ndihmon të përgatitni 1 deri në 4 gota kafe të shijshme çdo herë. Ajo përfshin një sistem që sjell një përzierje ideale të shkumës dhe kafesë. Kafetiera Beko BKK 2113 është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron një koleksion karakteristikash mbresëlënëse për ta bërë mëngjesin tuaj shpejtë edhe shumë të shijshmëm.

Ajo gjithashtu përmban një sistem që parandalon derdhjen duke mbajtur të pastër banakun. Gjithashtu, dizajni kompakt i kafetierës Beko dhe ngjyra e argjendtë e lëmuar përshtatet me çdo dekor të kuzhinës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KF0117
Marka BEKO
Fuqia Jo
Pjese qe lahen ne lavastovilje Jo
Aksesore Jo
Ngjyra Gri
Garancia normale 24
Ean Code 8690842834790

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni