KAFETIERE BEKO CFM 6151 White

Garancia: 24 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KAFETIERE BEKO CFM 6151 White
Marka Beko

Anëtarësohu

69 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një kapacitet i madh prej 12 filxhanesh

Ekspresi i kafesë krenohet me kapacitetin e tij të madh, të cilin do ta vlerësoni gjatë një mbledhje familjare. Ju mund të përgatisni deri në 12 kafe në mënyrë që asnjë mysafir mos të presë.

Mbajtësja e lëvizshme e ujit

Tani nuk keni pse të mbushni ujin në kafetierë me një enë tjetër. Pajisja është e pajisur me një enë të lëvizshme uji, e cila përmbush qëllimin e saj të vetëm.

Shije dhe aromë e jashtëzakonshme me funksionin e aromës

Doni një kombinim të kafesë së fortë dhe aromës unike? Shtypni butonin e aromës dhe kjo do të jetë pija juaj më e preferuar në botë. Ky funksion do t'i japë kafesë tuaj një aromë unike dhe të fortë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KF0121
Marka BEKO
Fuqia 1000 W
Pjese qe lahen ne lavastovilje No
Aksesore Jo
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Ean Code 8690842038136

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni