Sale KAFETIERE BEKO TURKE BKK 2300W

KAFETIERE BEKO TURKE BKK 2300W

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 11.990 Lekë

Çmimi special 9.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KAFETIERE BEKO TURKE BKK 2300W
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shije e mrekullueshme

Cilësia qëndron në hollësitë. Kafetiera Beko BKK 2300, kombinon dizajnin e kujdesshëm dhe besueshmërinë për të ofruar kafe të shijshme në komoditetin e shtëpisë tuaj. Sapo aroma e njohur e kafes mbush kuzhinë tuaj, ju e dini që diçka e veçantë po ju pret.

Fleksible dhe praktike

Kafetiera Beko ju ofron shijen e vërtetë të kafesë turke me shumë shkumë në sajë të teknologjisë së saj Cooksense. Është e thjeshtë, kompakte dhe praktike pasi përgatit kafenë tuaj turke sipas preferencave tuaja dhe siç e dëshironi. Falë teknologjisë Anti-Spill, nuk ka nevojë të prisni për të parandaluar derdhjen e kafesë.

Karakteristika të shkëlqyera

Dizajni elegant dhe plotësisht i mbyllur ndihmon në zvogëlimin e hapësirës së zënë duke maksimizuar përvojën tuaj të kafesë. Zilja e saj do t'ju ndihmojë që të shërbeni kafen tuaj turke menjëherë të nxehtë dhe të fresket. Ju mund të përdorni pajisjen tuaj lehtësisht pasi vjen me një buton të vetëm kontrolli. Ndihuni të kënaqur me çdo filxhan!


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KF0118
Marka BEKO
Fuqia 670 W
Pjese qe lahen ne lavastovilje Jo
Aksesore Po
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Ean Code 8690842063886

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni