Sale KAFETIERE BOSCH TKA3A034

KAFETIERE BOSCH TKA3A034

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KAFETIERE BOSCH TKA3A034
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Furnizoni lehtësisht me kafe

Mbajtësja e kafesë së bluar hiqet lehtësisht për t’u rimbushur dhe vendoset pa asnjë mundim në vendin e saj.

Mbani pastër zonën tuaj të gatimit

Kafetiera parandalon pikimin duke qendruar gjithmonë e pastër pa njolla.

Fikje automatike

Funksioni "Auto Off" fik automatikisht kafetierën dukë ofruar një nivel më të lartë sigurie dhe konsum të ulët të energjisë.

Çdo gjë në vendin e duhur

Është fantastike kur çdo gjë ndodhet në vendin përkatës. Me funksionin Safe Storage kafetiera ka hapësirë për ruajtjen e aksesorëve si kablloja dhe ena e kafesë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KF0119
Marka BOSCH
Fuqia 1100 W
Pjese qe lahen ne lavastovilje Jo
Aksesore Po
Ngjyra E KUQE
Garancia normale 24
Ean Code 4242002717197

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni