KAFETIERE TEFAL CM290838

Garancia: 24 muaj
7.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KAFETIERE TEFAL CM290838
Marka Tefal

Anëtarësohu

79 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksione të ndryshme

Falë dy funksioneve të veçanta, kafetiera Tefal Subito mund të përgatisë kafe për një filxhan kafeje ose sasi më të madhe për të gjithë familjen dhe miqtë tuaj.

Kapacitet 1.25 L

Ibriku i kafesë ka kapacitet prej 1.25 L.

Funksion kundër pikimit

Kafetiera Subito nga Tefal ka një sistem i cili parandalon pikimin mbi bazën e vendosjes së filxhanit.

Treguesi i nivelit të ujit

Makineria e kafesë tregon nivelin e ujit në rezervuarin e tejdukshëm të saj në mënyrë që ta rimbushni në kohën e duhur.

Treguesi i kafesë

Kafetiera është i pajisur me treguesin e sasisë së kafesë për një filxhan të shijshëm kafeje.

Fikje automatike

Kafetiera fiket rreth 30 minuta më pas në rast se e keni harruar të ndezur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KF0120
Marka Tefal
Fuqia 1000 W
Pjese qe lahen ne lavastovilje No
Aksesore Po
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Ean Code 3045386375745

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni