Sale FILTER HEKURI PHILIPS GC002/00

FILTER HEKURI PHILIPS GC002/00

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 2.390 Lekë

Çmimi special 1.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FILTER HEKURI PHILIPS GC002/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Eleminon 99% të smërçit

Filtrat PureSteam eleminojnë 99% të smërçit nga uji i rubinetit. Siguron rrjedhje të vazhdueshme të avullit dhe parandalon njollat në veshje.

Zëvendësoni filtrin kur pajisja juaj t’ju njoftojë

Zëvendësoni filtrin kur pajisja juaj ju njofton. PerfectCare Pure ju paralajmëron kur duhet të zëvendësohet filtri pasi llamba fillon të ndizet, pajisja leshon tingull dhe pastaj ndalet për të parandaluar dëmtimin e saj ose për mos lëshuar njolla në rrobat tuaj. Për të vazhduar përdorimin e pajisjes tuaj, ju mund të përdorni ujë të demineralizuar duke mbajtur filtrin e vjetër brenda, ose ta zëvendësoni atë me një filtër të ri kundra smërçit.

Sistemi më efikas kundra smërçit

Pure Steam është vërtetuar se është sistëmi më efikas kundra smërçit.


3 muaj hekurosje

Jetëgjatësia e hekurit varet nga sasia e klorit që ka uji në vendin ku jetoni dhe numri i orëve që kaloni duke hekurosur në javë. Mesatarisht, 1 filtër ofron 3 muaj kohë hekurosjeje.

Shtoni jetëgjatësinë e hekurit tuaj

Filtri parandalon dëmtimin e pajisjes tuaj nga smërçi dhe rrit jetëgjatësinë e pajisjes deri në 5 herë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1878
Marka PHILIPS
Perdorimi Per Hekur
Te tjera Filter
Ngjyra No
Garancia normale No
Ean Code 8710103645139

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni