Sale FSHESE BEKO BKS 1351

FSHESE BEKO BKS 1351

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.990 Lekë

Çmimi special 6.297 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

FSHESE BEKO BKS 1351
Marka Beko

Detaje

Efikasitet i jashtëzakonshëm operacional

Fshesa është e pajisur me një motor të përparuar dhe të avancuar teknologjikisht i cili ka efikasitet të jashtëzakonshëm operacional dhe rrjedha e ajrit është më e fortë përmes kanalit thithës, tubit dhe pajisjes duke siguruar kështu konsum të ulët të energjisë dhe operim të qetë.

Lëvizje të qëndrueshme

Fshesa BEKO ka funksionin Mono Cyclon. Qesja e pluhurit zevendesohet nga nje enë plastike që frenon pluhurin dhe grimcat e tjera në mënyrë efektive. Pas çdo thithjeje është e lehtë për të pastruar koshin. Thjesht hapeni, zbrazeni dhe është gati për pastrimin e ardhshëm pa ekspozuar pluhurin e grumbulluar. Rrotat janë bërë për të parandaluar gërvishtjet dhe dëmtimet në dysheme të tilla si parket duke siguruar lëvizje të qëndrueshme dhe duke mos lënë gjurmë kur përdoret në sipërfaqe të lëmuara ose të forta.

Filtri HEPA

Ju mund ta ruani atë horizontalisht dhe vertikalisht. Niveli i zhurmës është i reduktuar në krahasim me fshesat e zakonshme që kanë zhurmë 75 dB. Fshesa siguron rezultatet më të mira të pastrimit në dysheme të forta dhe qilima dhe efikasitet optimal të energjisë. Filtri HEPA mban mbi 99% të grimcave të imëta të pluhurit dhe polenave. Gëzoni ajër të pastër dhe të freskët pas pastrimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0630
Marka BEKO
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 2.5
Fuqia e motorrit (Watt) 1800
Fuqia e thithjes (Watt) 250
Tipi i filtrit No
Gjatesia e kordonit (m) 5
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze / Portokalli
Pesha (kg) 4
Fuqia thithese 250 W
Garancia normale 24
Ean Code 8690842012877
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni