FSHESE BEKO VCC 6424 WI

Garancia: 24 muaj
10.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE BEKO VCC 6424 WI
Marka Beko

Anëtarësohu

109 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Filtri HEPA

Në pjesën e pasme ka një filtër HEPA i cili është përgjegjës për filtrimin e ajrit kështu që alergenët dhe grimcat e imëta mbeten në këtë filtër dhe ajri pas thithjes është më i pastër dhe më i shëndetshëm. Ena e pluhurit është gjithashtu antibakteriale për pastërti ekstra.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0707
Marka BEKO
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 3.5
Fuqia e motorrit (Watt) 2400
Fuqia e thithjes (Watt) 430
Tipi i filtrit Hepa 12
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze
Pesha (kg) 8.2
Fuqia thithese 430 W
Garancia normale 24
Ean Code 8690842082771
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni