FSHESE BEKO VCC 7324 WI

Garancia: 24 muaj
12.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE BEKO VCC 7324 WI
Marka Beko

Anëtarësohu

129 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Fshesa BEKO VCC 7324 WI ka një motor 2400 W dhe një fuqi konsumi prej 430 W. Qesja është prej cope, mund të lahet dhe ka një vëllim prej 4 litrash.

Me këtë pajisje mund të mbuloni një rreze prej 10 metrash dhe zhurma e prodhuar nga ajo është 78db. Filtri HEPA është përgjegjës për filtrimin e ajrit pasi mban grimcat e imëta dhe papastërtitë duke bërë që të ajri mbetet më i pastër dhe më i shëndetshëm.

BEKO VCC 7324 WI mund të ngarkohet me detyra të ndryshme, pasi ajo ka furça për dysheme të forta si dhe një furçë turbo.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0689
Marka BEKO
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 4
Fuqia e motorrit (Watt) 2400
Fuqia e thithjes (Watt) 430
Tipi i filtrit HEPA H12
Gjatesia e kordonit (m) 7
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze
Pesha (kg) No
Fuqia thithese 430 W
Garancia normale 24
Ean Code 8690842082641
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni