Sale FSHESE BEKO VCO 4320 WR

FSHESE BEKO VCO 4320 WR

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.990 Lekë

Çmimi special 6.290 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE BEKO VCO 4320 WR
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Fshesa ka një fuqi prej 1800W, është e pajisur sistemin Mono Cyclon i cili është i përshtatshëm për njerëzit që janë të prirur ndaj alergjive. Ena e pluhurit është 1.4L, e lehtë për t'u pastruar, mjafton të shtypni butonin në dorezë, ta zbrazni dhe ta rivendosni ate, duke mos prekur në brendësi të enës.Ju merrni dy furça thithëse për fshirjen e qilimave më të mëdhenj, zonave më të mëdha dhe për qoshet e vështira për t’u arritur. Rrotat e fshesës nuk lënë gjurmë dhe nuk i gërvishtin sipërfaqet e dyshemesë. Gjatësia e kabllos është pesë metra dhe nuk do të ju duhet të ndryshoni shpesh prizën.

Filtri HEPA

Filtri HEPA garanton pastrim të plotë, pasi 99% e grimcave të pluhurit thithen në mënyrë që dhomat të mbeten të ndritshme dhe të pastra.Butoni i fshesës me korrent ju ndihmon të rregulloni intensitetin e fuqisë së thithjes në varësi të sipërfaqes së papastërtisë. Gjatësia e tubit rregullohet sipas nevojës për të arritur lehtësisht në qoshet më të vështira.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0708
Marka BEKO
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.4
Fuqia e motorrit (Watt) 1800
Fuqia e thithjes (Watt) 300
Tipi i filtrit HEPA H10
Gjatesia e kordonit (m) 5
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze
Pesha (kg) 5.8
Fuqia thithese 300 W
Garancia normale 24
Ean Code 8690842082795
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni