Sale FSHESE BOSCH BGL2UA2008

FSHESE BOSCH BGL2UA2008

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 13.990 Lekë

Çmimi special 9.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE BOSCH BGL2UA2008
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pastrim optimal

Pastrim optimal për të gjitha llojet e dyshemeve falë një çelësi rrotullues i cili përshtat fshesën në varësi të sipërfaqes që doni të pastroni.

PowerProtect

Sistemi PowerProtect ofron performancë të lartë dhe pastrim afatgjatë, madje edhe nëse qesja e pluhurit është plotë falë materialit shumë shtresor Hi-Tech.

Gjithmonë gati kur ju nevojitet

Me kutinë e aksesorëve që ka, ju mund të pastroni lehtësisht zona të vështira për t'u arritur. Me rezultate të shkëlqyera pastrimi për mobilje të veshura të tilla si divanët dhe kolltuqet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0705
Marka BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit Qese Beze+Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 3.5
Fuqia e motorrit (Watt) 2400
Fuqia e thithjes (Watt) 600
Tipi i filtrit Filter qe lahet
Gjatesia e kordonit (m) 8
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe
Pesha (kg) 3
Fuqia thithese 600 W
Garancia normale 24
Ean Code 4242005040070
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni