FSHESE BOSCH BGL3A230

Garancia: 24 muaj
21.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE BOSCH BGL3A230
Marka Bosch

Anëtarësohu

219 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pastrim optimal

Pastrim optimal për të gjitha llojet e dyshemeve falë një çelësi rrotullues i cili përshtat fshesën në varësi të sipërfaqes që doni të pastroni.

Gjithmonë e gatshme kur ju nevojitet

Me kutinë e aksesorëve që ka, ju mund të pastroni lehtësisht zona të vështira për t'u arritur. Me rezultate të shkëlqyera pastrimi për mobilje të veshura të tilla si divanët dhe kolltuqet.

Fleksibilitet

Falë gjatësisë së kallos prej 10m do të keni më shumë fleksibilitet gjatë pastrimit pa pasur nevojë të ndryshoni shpesh prizat.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0597
Marka BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 4
Fuqia e motorrit (Watt) No
Fuqia e thithjes (Watt) No
Tipi i filtrit HEPA
Gjatesia e kordonit (m) 7
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze
Pesha (kg) 6
Fuqia thithese > 500 W
Garancia normale 24
Ean Code 7900000125556
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni