Sale FSHESE BOSCH BSG6A210A

FSHESE BOSCH BSG6A210A

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 13.990 Lekë

Çmimi special 10.999 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE BOSCH BSG6A210A
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

PowerProtect

Sistemi PowerProtect ofron performancë të lartë dhe pastrim afatgjatë, madje edhe nëse qesja e pluhurit është e plotë.

Gjithmonë e gatshme kur ju nevojitet

Me kutinë e aksesorëve që ka, ju mund të pastroni lehtësisht zona të vështira për t'u arritur. Me rezultate të shkëlqyera pastrimi për mobilje të veshura të tilla si divanët dhe kolltuqet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0701
Marka BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 4
Fuqia e motorrit (Watt) 2400
Fuqia e thithjes (Watt) 750
Tipi i filtrit Filter higjenik
Gjatesia e kordonit (m) 7
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit JO
Ngjyra Blu
Pesha (kg) 4.7
Fuqia thithese 750 W
Garancia normale 24
Ean Code 4242005042531
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni