Sale FSHESE DORE BOSCH BBH21621

FSHESE DORE BOSCH BBH21621

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 24.990 Lekë

Çmimi special 18.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE DORE BOSCH BBH21621
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

2 funksione në 1

Për fleksibilitet maksimal këtë produkt mund ta përdorni si fshesë dore elektrike dhe si fshesë korendi të zakonshme.

Rehati maksimale në përdorim

Fshesa është e lehtë për t’u përdorur, ruajtur dhe pastruar falë peshës së lehtë dhe sistemit të pastrimit Easy Cleaning.

Fleksibilitet maksimal

Mund të pastroni me lehtësi anësh edhe poshtë mobiljeve sepse fshesa punon në modalitet wireless pasi është karikuar plotësisht për seanca të gjata pastrimi.

Ruajtje e përshtatshme

Fshesa Readyy'y qendron vertikalisht dhe zë shumë pak hapësirë, mund të rikarikohet në çdo prizë elektrike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0699
Marka BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 0.3
Fuqia e motorrit (Watt) 16.8V
Fuqia e thithjes (Watt) JO
Tipi i filtrit Filter qe lahet
Gjatesia e kordonit (m) Pa kordon
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit JO
Ngjyra Vjollce
Pesha (kg) 2.9
Fuqia thithese Jo
Garancia normale 24
Ean Code 4242002860343
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni