FSHESE PHILIPS FC8294/01

Garancia: 24 muaj
10.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE PHILIPS FC8294/01
Marka Philips

Anëtarësohu

109 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor 2000 W

Motori 2000 W siguron fuqi të lartë thithjeje dhe garanton rezultate të shkëlqyera pastrimi.

Filtri Super Clean Air mban 99% të grimcave

Filtri Super Clean Air mban më shumë se 99% të grimcave të dëmshme, të tilla si poleni, merimangat e pluhurit dhe qimet e kafshëve duke siguruar ajër të pastër dhe të shëndetshëm në shtëpinë tuaj!

Qeset S-bag zgjasin 50% më gjatë

Qeset e reja sintetike të pluhurit Philips garantojnë fuqi të lartë thithëse dhe filtrim të plotë edhe nëse qesja është e mbushur.

Qesja e pluhurit me kapacitet 3 litra

Qesja e pluhurit me kapacitet 3 litra mban më shumë pluhur. Për shkak të rritjes së kapacitetit të saj qesja zëvendësohet më rrallë.

Pajisja e përshtatshme për të ruajtur aksesorët

Aksesorët ruhen në një hapësirë të posaçme në fshesën me korrent, kështu që i gjeni gjithmonë aty gjatë pastrimit.


Rregullimi i fuqisë së thithjes

Zgjidhni fuqinë optimale të thithjes për çdo detyrë dhe pastrim të sipërfaqeve të ndryshme.

Tub teleskopik për pastrim të lehtë

Një tub metalik teleskopik i përbërë nga dy pjesë është lehtësisht i rregullueshëm në gjatësi, për pastrim të lehtë.

Kabllo e gjatë

Pastroni në distancë më të gjatë pa shkëputjen e pajisjes nga priza, në sajë të kabllos 9 metra.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0725
Marka PHILIPS
Lloji i depozites se pluhurit S.Bag
Kapaciteti i depozites (Litra) 3
Fuqia e motorrit (Watt) 2000
Fuqia e thithjes (Watt) 350
Tipi i filtrit Super Clean air
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze
Pesha (kg) 4.3
Fuqia thithese 350 W
Garancia normale 24
Ean Code 8710103809340
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni