FSHESE PHILIPS FC9170/01

Garancia: 24 muaj
23.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE PHILIPS FC9170/01
Marka Philips

Anëtarësohu

234 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor 2200 Watt

Motori me efiçiencë të lartë prej 2000W ofron thithje me fuqi deri në 500W për rezultate të përsosura pastrimi.

Filtri HEPA AirSeal plus HEPA 13

Kjo fshesë është dizajnuar në mënyrë të tillë që të gjithë ajrin e marrë ta kalojnë përmes filtrit HEPA 13 që i cili e filtron në nivelin 99.9% para se ta nxjerrë sërish jashtë.

Qese të mëdha

Qesja e pluhurit me kapacitet 4 litra mundëson performancë të qëndrueshme dhe optimale. Faleë kapacitetit të saj të madh, ju nuk keni përse t’i ndryshoni shpesh ato.

Koka TriActive+ për pastrim në 3 mënyra të ndryshme

Koka ekskluzive TriActive+ pastron butësisht tapetet duke ofruar një pastrim më të plotë. Kanalet e ajrit në pjesën e përparme thithin thërrime të mëdha dhe furçat anësore pastrojnë pluhurin pranë mobiljeve dhe mureve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0372
Marka PHILIPS
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 4
Fuqia e motorrit (Watt) 2200
Fuqia e thithjes (Watt) 500
Tipi i filtrit HEPA H13
Gjatesia e kordonit (m) 9
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu
Pesha (kg) 6.3
Fuqia thithese No
Garancia normale 24
Ean Code 8710103389446
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni