Sale FSHESE PHILIPS FC9334/09

FSHESE PHILIPS FC9334/09

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 19.490 Lekë

Çmimi special 15.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE PHILIPS FC9334/09
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Efikasiteti i energjisë AAA

Zbuloni performancën e plotë në sajë të klasit A në kategoritë: konsumi i energjisë, performanca e pastrimit në dysheme të forta dhe emetimi i pluhurit.

Teknologjia PowerCyclone 5

Teknologjia PowerCyclone 5 maksimizon qarkullimin e ajrit dhe performancën duke ndarë pjesën e ndotur nga ajri në një kalim.Ajo sjell rezultate të mrekullueshme pastrimi nëpërmjet vorbullës së fuqishme të ajrit që krijon.

Furça e butë e integruar në dorezë

Një furçë shtesë është integruar në dorezë, kështu që është gjithmonë e gatshme të përdoret në mobilje, sipërfaqje të sheshta dhe tapiceri.

Lidhja ActiveLock për tu përshtatur lehtësisht në çdo detyrë pastrimi

Lidhja ActiveLock ju lejon të lidhni dhe shkëpusni lehtë kokat dhe aksesorët e ndryshëm nga tubi gjatë pastrimit.

Filtër alergjie për 99,95% filtrim

Sistemi i pastrimit të ajrit siguron një vulosje perfekte dhe kap 99.9% të grimcave të pluhurit, duke përfshirë edhe polenin, qimet e kafshëve, grimcat e pluhurit për njerëzit me alergji dhe ata që vlerësojnë higjienën.


Koka TriActive kryen tre proçedura pastrimi në një kalim

Koka TriActive ka aftësinë të kryejë tre procedura pastrimi në një kalim.

1) Përdor pjesën e poshtme posaçerisht të projektuar për ngritur butësisht fijet e qilimit dhe për të thithur pluhurin në brendësi.

2) Absorbon mbetje të mëdha nëpërmjet hapësirës së madhe thithëse në pjesën e përparme.

3) Grumbullon pluhurin pranë mobilieve dhe mureve nëpërmjet dy kanaleve thithese në anët e djathtë dhe të majtë.

Performancë e klasit të parë në dysheme të forta

Kjo fshesë arrin klasën A për pastrimin e dyshemeve të forta. Kjo do të thotë se ajo thith 100% të pluhurit gjatë kalimit në dysheme.

Furçë Turbo

Furça turbo heq edhe qimet më të vogla të kafshëve tuaja shtepiake duke siguruar një performancë 25% më të mirë pastrimi mbi qilimat. Rrotat e buta mbrojnë dyshemenë tuaj.

Dizajni i avancuar i enës së pluhurit për zbrazje higjienike

Ena e pluhurit është projektuar me kujdes për të hedhur papastërtitë e grumbulluara pa krijuar një re pluhuri. Përdoret me një dorë në sajë të formës së saj unike dhe sipërfaqes së lëmuar.

Rrota të mëdha gome

Rrotat e pasme prej gome mundësojnë lehtësi dhe kontroll më të mirë gjatë lëvizjes duke ju lejuar të zhvendoseni butësisht nga një zonë në tjetrën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0727
Marka PHILIPS
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.5
Fuqia e motorrit (Watt) 650
Fuqia e thithjes (Watt) No
Tipi i filtrit Allergy Filter
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze / Jeshile
Pesha (kg) No
Fuqia thithese No
Garancia normale 24
Ean Code 8710103796329
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni