FSHESE PHILIPS FC9350/01

Garancia: 24 muaj
13.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE PHILIPS FC9350/01
Marka Philips

Anëtarësohu

139 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor 1800 W për fuqi të lartë thithje

Motori 1800 W gjeneron thithje të fuqishme për rezultate të shkëlqyera pastrimi.

Peshë e lehtë dhe dizajn kompakt

Ju mund ta kontrolloni lehtësisht fshesën dhe ta rrotulloni përreth kur pastroni falë peshës së lehtë dhe përmasave të vogla.

Dizajni i avancuar i enës së pluhurit për zbrazje higjienike

Ena e pluhurit është projektuar me kujdes për të hedhur papastërtitë e grumbulluara pa krijuar një re pluhuri. Përdoret me një dorë në sajë të formës së saj unike dhe sipërfaqes së lëmuar.

Filtri EPA10 për ajër të shëndetshëm

Filtri EPA ka një sipërfaqe të madhe dhe performancë të shkëlqyer filtrimi. Mund të kapë grimca të vogla pluhuri dhe në kombinim me rrjedhën ciklonike parandalon filtrin nga bllokimi i shpejtë dhe ju jep rezultatet më të mira dhe më të qëndrueshme filtrimit.

Furça e butë e integruar në dorezë

Një furçë shtesë është integruar në dorezë, kështu që është gjithmonë e gatshme të përdoret në mobilje, sipërfaqje të sheshta dhe tapiceri.

Lidhja ActiveLock për tu përshtatur lehtësisht në çdo detyrë pastrimi

Lidhja ActiveLock ju lejon të lidhni dhe shkëpusni lehtë kokat dhe aksesorët e ndryshëm nga tubi gjatë pastrimit.


Teknologjia PowerCyclone 5

Teknologjia PowerCyclone 5 maksimizon qarkullimin e ajrit dhe performancën duke ndarë pjesën e ndotur nga ajri, për rezultate të mrekullueshme pastrimi.

Koka e re Multi Clean

Koka e re Multi Clean siguron një pastrim të plotë në të gjitha llojet e dyshemeve. Është projektuar për t’u ngjitur më mirë në dysheme duke siguruar një pastrim sa më të mirë të pluhurit.

Rrota të mëdha gome

Rrotat e mëdha të pasme prej gome mundësojnë lehtësi dhe kontroll më të mirë gjatë lëvizjes duke ju lejuar të zhvendoseni butësisht nga një zonë në tjetrën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0696
Marka PHILIPS
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.5
Fuqia e motorrit (Watt) 1800
Fuqia e thithjes (Watt) 350
Tipi i filtrit HEPA 10
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze / blu
Pesha (kg) 4.5
Fuqia thithese 350 W
Garancia normale 24
Ean Code 8710103796374
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni