FSHESE ROWENTA RO3729EA

Garancia: 24 muaj
16.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE ROWENTA RO3729EA
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezultatet më të mira në dysheme të forta

Fshesa Compact Power Cyclonic përmban një kokë të re thithëse me performancë të lartë, duke siguruar rezultatet më të mira në dysheme të forta.

Pastrim efektiv i ajrit

Sistemi i avancuar realizon ndarjen e pluhurit nga ajri i thithur. Kjo ndarje realizohet nga dy nivelet e filtrimit për të kapur edhe grimcat më të vogla të pluhurit të lëshuara në ajër. Rreth 99,98% e pluhurit filtrohet.

Kurseni energjji

Teknologjia e fundit e motorit të ri EffiTech ofron thithje më të madhe të pluhurit me konsum më të ulët të energjisë.

Lehtësi në pastrim

Falë sistemit ekskluziv Clean Express, ena e pluhurit zbrazet në vetëm katër hapa të thjeshtë.

Lehtë për t'u përdorur, transportuar dhe ruajtur

Fshesa Compact Power Cyclonic mund të ruhet në mënyrë të përshtatshme në një dollap falë përmasave të saj kompakte ndërkohë që ka një kapacitet prej 1.5 litra të enës së pluhurit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0755
Marka ROWENTA
Lloji i depozites se pluhurit Depozite plastike
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.5
Fuqia e motorrit (Watt) 750
Fuqia e thithjes (Watt) No
Tipi i filtrit Filter higjenik
Gjatesia e kordonit (m) 6.2
Funksion larje No
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E zeze / Lejla
Pesha (kg) No
Fuqia thithese No
Garancia normale 24
Ean Code No
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni