Sale FSHESE ROWENTA RO3798EA

FSHESE ROWENTA RO3798EA

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 19.990 Lekë

Çmimi special 13.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE ROWENTA RO3798EA
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezultate të shkëlqyera në pastrimin e dyshemeve të forta

Fshesa Cyclonic Compact Power është e pajisur me një kokë të re thithëse të fuqishme, e cila siguron rezultatet më të mira në kategorinë e pastrimit të dyshemeve të forta.

Filtrim i shkëlqyer

Cyclonic Compact Power është e pajisur me një sistem monociklonik të avancuar i cili ndan me efikasitet ajrin nga pluhuri. Përveç kësaj, produkti ka 2 nivele të filtrimit, një filtër sfungjerik i cili vendoset perpara motorit dhe një filtër me efikasitet të lartë të vendosur përpara zonës së daljes së ajrit, për të kapur edhe grimcat më të vogla të pluhurit të lëshuara nga motori. 99.98% e pluhurit të thithur filtrohet nga fshesa.

Efikasitet i jashtëzakonshëm i energjisë

Për fuqi më të madhe thithëse dhe konsum të reduktuar të energjisë është përdorur teknologjia inovative EffiTech Motor e cila siguron efikasitet optimal të energjisë.

Pastrim i lehtë i enës së pluhurit

Sistemi Clean Express ju lejon të pastroni me vetëm 4 lëvizje të thjeshta për të eliminuar të gjithë pluhurin.

Dizajn kompakt

Cyclonic Compact Power mund të ruhet në mënyrë të përshtatshme në një dollap falë përmasave të saj kompakte ndërkohë që ka një kapacitet prej 1.5 litra të enës së pluhurit.

Ideale për pastrimin e makinave

Gama e gjerë e aksesorëve është projektuar për të garantuar një zgjidhje të plotë dhe efikase për pastrimin e brendshëm të makinave. Në sajë të gjatësisë së tubit fleksibël prej 60 cm, fshesa është e përshtashme për zonat më të ngushta dhe vështira për t’u arritur.

Aksesorë ndihmues

Fshesa është perfekte për pastrimin e të gjitha sipërfaqeve në shtëpinë tuaj falë shumëllojshmërisë së aksesorëve pastrues. Ju mund të vendosni në tubin e fshesës kokën universale, kokën për parkete, tapiceri dhe mobilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0686
Marka ROWENTA
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.5
Fuqia e motorrit (Watt) 750
Fuqia e thithjes (Watt) JO
Tipi i filtrit No
Gjatesia e kordonit (m) 6.2
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe
Pesha (kg) 5.1
Fuqia thithese JO
Garancia normale 24
Ean Code 3221614000430
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni