FSHESE ROWENTA RO3799EA

Garancia: 24 muaj
19.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE ROWENTA RO3799EA
Marka Rowenta

Anëtarësohu

199 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Rezultatet më të mira në dysheme të forta

Fshesa Compact Power Cyclonic përmban një kokë të re thithëse me performancë të lartë, duke siguruar rezultatet më të mira në dysheme të forta.

Pastrim efektiv i ajrit

Sistemi i avancuar realizon ndarjen e pluhurit nga ajri i thithur. Kjo ndarje realizohet nga dy nivelet e filtrimit për të kapur edhe grimcat më të vogla të pluhurit të lëshuara në ajër. Rreth 99,98% e pluhurit filtrohet.

Kurseni energjji

Teknologjia e fundit e motorit të ri EffiTech ofron thithje më të madhe të pluhurit me konsum më të ulët të energjisë.

Lehtësi në pastrim

Falë sistemit ekskluziv Clean Express, ena e pluhurit zbrazet në vetëm katër hapa të thjeshtë.

E lehtë për t'u përdorur, transportuar dhe ruajtur

Fshesë kompakte, e lehtë për t'u përdorur, manovruar dhe ruajtur. Ajo ka një enë për pluhurin me kapacitet 1.5 L, doreza klasike ka një furçë të integruar Easy Brush për sipërfaqe të ngushta dhe kabllo i energjisë ka një gjatësi prej 6 m për ta përdorur në sipërfaqje të mëdha.

Ideale për pastrimin e makinave

Gama e gjerë e aksesorëve është projektuar për të garantuar një zgjidhje të plotë dhe efikase për pastrimin e brendshëm të makinave. Fshesa është e përshtatshme për zonat më të ngushta dhe të vështira për t'u arritur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0714
Marka ROWENTA
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.5
Fuqia e motorrit (Watt) Jo
Fuqia e thithjes (Watt) 750
Tipi i filtrit JO
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Vjollce
Pesha (kg) Jo
Fuqia thithese 750 W
Garancia normale 24
Ean Code 3221614002359
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni