Sale FSHESE ROWENTA RO3953EA

FSHESE ROWENTA RO3953EA

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 14.990 Lekë

Çmimi special 11.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE ROWENTA RO3953EA
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë 3A

Fshesa Compact Power është dizenjuar për ata të cilët duan një sistem efiçient dhe të lehtë për t’u përdorur. Performanca 3A i referohet klasës A që kanë përkatësisht, pastrimi i dyshmeveve të forta, filtrimi i ajrit dhe efiçienca e energjisë.

Pastrimi i dyshemeve

Compact Power është e pajisur me një furçë të re thithëse me efikasitet të lartë që garanton performancë të klasit A në pastrimin e dyshemeve të forta.

Rezultatet më të mira në filtrimin e ajrit

Kompakt Power ofron performancë të pakrahasueshme filtrimi, në sajë të dy niveleve të filtrimit, një filtër sfungjeror përpara motorrit dhe një filtër i veçantë me efikasitetit të lartë që ndodhet përpara daljes së ajrit, për të kapur edhe grimcat më të vogla të pluhurit duke filtruar ajrin deri në nivelin 99,98%.

Filtër i përhershëm

Në sajë të teknologjisë së lartë të filtrimit, sasia e pluhurit që mbetet në filtrin është aq e vogël sa që nuk do të jetë e nevojshme ta lani ose ta zëvendësoni atë gjatë tërë jetës së produktit.

Efikasiteti i energjisë, klasa A

Motori Effitech i fshesës redukton konsumin e energjisë deri në 50% dhe ndërkohë siguron performancë fantastike të thithjes së pluhurit.

Qese higjenike për pluhurin

Thuajini lamtumirë resë së pluhurit që krijohet kur ndryshoni qeskat e fshesës tuaj. Falë qeses së re Hygiene+ të pajisur me një kapak me mbyllje automatike për më shumë prakticitet dhe higjienë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0697
Marka ROWENTA
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 3
Fuqia e motorrit (Watt) 750 W ( 2000 W )
Fuqia e thithjes (Watt) 750
Tipi i filtrit HEPA
Gjatesia e kordonit (m) 5
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe
Pesha (kg) 6.6
Fuqia thithese 750 W
Garancia normale 24
Ean Code 3221614001130
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni