FSHESE ROWENTA RO524321

Garancia: 24 muaj
12.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

FSHESE ROWENTA RO524321
Marka Rowenta

Detaje

Kapacitet i lartë

Fshesa Compacteo Ergo ka një qese pluhuri prej 3L me tre shtresa për më shumë qëndrueshmëri dhe zëvendësim më të rrallë.

Fuqia e thithjes

Me anë të rrotullës së kontrollit ju mund të zgjidhni fuqinë e duhur të thithjes në bazë të sipërfaqes që po pastroni.


Konsum efikas i energjisë

Compacteo Ergo është projektuar për njerëzit që jetojnë në një apartament apo shtëpi me sipërfaqe të vogël. Fshesa me fuqi 2000W konsumon pak energji duke ruajtur performancën e lartë.

Performancë e lartë

Falë kokës së thithjes me efikasitet të lartë, Compacteo™ Ergo ofron rezultate optimale të pastrimit në qilima, dysheme të forta dhe parkete. Tubi teleskopik ju jep mundësinë të ndryshoni gjatësinë pa qënë nevoja të përkuleni.

Ruajtje e lehtë

Përmasat kompakte të fshesës e bëjnë shumë të lehtë ruajtjen e saj në hapësirat e vogla të shtëpisë suaj.

Zhvendoseni lehtësisht

Dorezë ergonomike transporti me formë të rrumbullakët për më shumë komoditet dhe siguri.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0440
Marka ROWENTA
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 3
Fuqia e motorrit (Watt) 1900
Fuqia e thithjes (Watt) 200
Tipi i filtrit Hepa
Gjatesia e kordonit (m) 5
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe
Pesha (kg) 6.5
Fuqia thithese No
Garancia normale 24
Ean Code 3221610079805
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni