Sale FSHESE ROWENTA RO6331EA

FSHESE ROWENTA RO6331EA

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 28.990 Lekë

Çmimi special 20.197 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE ROWENTA RO6331EA
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Performancë e qetë

Me vetëm 68 dB, fshesa siguron komoditet absolut në përdorim. Ju do të fshini pa tejkaluar zhurmën e televizorit dhe mund të përfundoni një bisedë normale me të afërmit tuaj.

Kapacitet i madh

Pavarësisht përmasave të saj kompakte, fshesa ka kapacitet mbajtës të pluhurit prej 3.5L.


Performanca 4A

Fshesa Silence Force™ 4A Compact ka katër karakteristika që i përkasin klasës A për cilësinë e performancës së tyre. Përkatësisht për pastrimin e dyshemeve të forta, pastrimit të tapeteve, efiçiencës së energjisë dhe nivelit të filtrimit.

Filtrim i klasit A

Silence Force™ 4A Compact ka 3 nivele filtrimi: një qese filtrimi të lartë (Hygene Plus), një filtër sfungjeror dhe një filtër të përhershëm me efikasitetit të lartë të që kap 99.998% të pluhurit që thith. Filtrat e saj me cilësi të lartë ndihmojnë në ruajtjen e grimcave mikroskopike përgjegjëse për alergji dhe astmë.

Një kokë thithëse efikase në të gjitha llojet e dyshemeve

Silence Force™ 4A Compact është e pajisur me një kokë të re thithëse "Deep Clean" që heq tërësisht pluhurin nga qilima dhe tapetë, pllaka dhe dysheme të ndryshme.

Efikasiteti i energjisë

Fshesa me fuqi 750W konsumon pak energji duke ruajtur performancën e lartë.

Dizajn kompakt

Shijoni lehtësinë e ruajtjes falë madhësisë kompakte të kësaj fshesë me korent. Permasat e saj të vogla do ta bëjnë magazinimin dhe transportin e saj shumë të thjeshtë çdo ditë.

Pastron në mënyrë higjenike

Thuajini lamtumirë resë së pluhurit që krijohet kur ndryshoni qeskat e fshesës tuaj. Falë qeses së re Hygiene+ të pajisur me një kapak me mbyllje automatike për më shumë prakticitet dhe higjienë.

Furçë pastrimi me shumë funksione

E integruar në dorezë dhe e palosshme, furça shumëfunksionale "Easy Brush" ju lejon të pastroni të gjitha llojet e sipërfaqeve, duke përfshirë edhe më të vështirat për t'u arritur.

Më shumë fleksibilitet

Falë rrotave të saj me 4 drejtime, fshesa është shumë e manovrueshmë për ta përdorur pa asnjë mundim.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0644
Marka ROWENTA
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 3.5
Fuqia e motorrit (Watt) 750
Fuqia e thithjes (Watt) JO
Tipi i filtrit HEPA
Gjatesia e kordonit (m) 8.4
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu
Pesha (kg) 5.4
Fuqia thithese JO
Garancia normale 24
Ean Code 3221610133606
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni