Sale FSHESE SAMSUNG VC07F60WNUR/GE

FSHESE SAMSUNG VC07F60WNUR/GE

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 24.497 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VC07F60WNUR/GE
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e fuqishme

Motori i fuqishëm dhe furça për mbledhjen e papastërtive sigurojnë një forcë ekstreme thithjeje për shtëpi të pastër. Në çdo lloj sipërfaqeje, fshesa mbledh shpejt dhe lehtë të gjitha papastërtitë, të mëdha apo të vogla.

Mbron mobiljet

Dizajni anësor ka mbrojtësin e butë dhe të lakuar Air Cushion i cili nuk lë shenja, gërvishtje ose shtrëmbërime nëse përplaset aksidentalisht në mobilje ose mure, kështu që ju mund të lëvizni më shpejt.

Anti alergjik

Qesja higjenike e pluhurit Micro-Dustbag kap dhe izolon të gjitha papastërtitë dhe alergenët kështu që shtëpia juaj do të mbetet një mjedis i sigurt për të jetuar.

Pastrim i përsosur

Furça Force Extreme siguron shpërndarje uniforme të presionit në furçë për mbledhjen e pluhurit dhe papastërtive, duke arritur kështu një performancë të përgjithshme më të mirë.

Kontroll i lehtë

Doreza me kontroll të pavarur përmban butona të integruara që janë gjithmonë të lehta për t’u arritur, kështu që ju mund të ndizni / fikni fshesën dhe të zgjidhni fuqinë optimale të thithjes pa ndërprerë pastrimin tuaj.

Pastrim perfekt në çdo sipërfaqe

Ofron një shumëllojshmëri të aksesorëve që do të plotësojnë nevojat e ndryshme të pastrimit. Pastroni dyshemetë e forta dhe parketet me kokën kryesore, përdorni furçën Power Pet Plus për qimet e kafshëve dhe aksesorin 3-në-1 i cili pastron palltot dhe pluhurin nga mobiljet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0624
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 3.5
Fuqia e motorrit (Watt) 700
Fuqia e thithjes (Watt) 350
Tipi i filtrit No
Gjatesia e kordonit (m) 7
Funksion larje No
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe / E zeze
Pesha (kg) 6
Fuqia thithese 350 W
Garancia normale 12
Ean Code 8806086483308
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni