Sale FSHESE SAMSUNG VC07M31B0HN/GE

FSHESE SAMSUNG VC07M31B0HN/GE

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 18.990 Lekë

Çmimi special 13.290 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VC07M31B0HN/GE
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Turbina Anti-Tangle

Falë turbinës Anti-Tangle fuqia e thithjes ruhet më gjatë pasi parandalon bllokimin nga grumbullimi i qimeve.

Pastroni pa mundime

Turbina Anti-Tangle e mban furçën të pastër nga pluhuri, qimet dhe papastërtitë e tjera. Me shtypjen e një butoni ju mund të zbrazni lehtë enën e pluhurit Easy Dustbin.

Keni shikueshmëri të plotë në enën e pluhurit

Ena e pluhurit grumbullon deri në 2 litra papastërti edhe pluhur kështu që ju mund të pastroni më gjatë. Falë dritares në pjesën e sipërme ju mund të shikoni dhe të kontrolloni sesa është mbushur ena.

Zbrazje e lehtë

Hiqni enën e pluhurit nga fshesa, hapni kapakun, zbrazeni dhe vendoseni sërisht pa prekur pjesën e brendshme.

Kontroll i lehtë

Doreza me kontroll të pavarur përmban butona të integruara që janë gjithmonë të lehta për t’u arritur, kështu që ju mund të ndizni / fikni fshesën dhe të zgjidhni fuqinë optimale të thithjes pa ndërprerë pastrimin tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0710
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 2
Fuqia e motorrit (Watt) 700
Fuqia e thithjes (Watt) 190
Tipi i filtrit Filter qe lahet
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu / E zeze
Pesha (kg) 4.5
Fuqia thithese 190 W
Garancia normale 12
Ean Code 8806088686516
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni