FSHESE SAMSUNG VC15F50VNVR/GE

Garancia: 12 muaj
34.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VC15F50VNVR/GE
Marka Samsung

Anëtarësohu

349 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e fuqishme

Motori i fuqishëm dhe furça për mbledhjen e papastërtive sigurojnë një forcë ekstreme thithjeje për shtëpi të pastër. Në çdo lloj sipërfaqeje, fshesa mbledh shpejt dhe lehtë të gjitha papastërtitë, të mëdha apo të vogla.

Sistemi CycloneForce

Forca e fuqishme centrifugale e sistemit CycloneForce ndan pluhurin dhe papastërtitë në enën e jashtme. Kështu ruan fuqinë e thithjes, pasi filtri gjithmonë mbetet i pastër duke penguar bllokimin e tij.

Anti alergjik

Furça e sterilizuar UV mban të gjithë alergenët dhe i sterilizon me një dritë të fortë ultravjollcë (UV).

Zbrazje dhe pastrim i lehtë

Zbrazja e enës së pluhurit pas pastrimit është shumë e lehtë me këtë fshesë Samsung. Thjesht shtypni një buton, hiqni enën që grumbullon pluhurin dhe zbrazeni lehtësisht.

Pastrim i përsosur

Furça Force Extreme siguron shpërndarje uniforme të presionit në furçë për mbledhjen e pluhurit dhe papastërtive, duke arritur kështu një performancë të përgjithshme më të mirë.

Pastrim perfekt në çdo sipërfaqe

Ofron një shumëllojshmëri të aksesorëve që do të plotësojnë nevojat e ndryshme të pastrimit. Pastroni dyshemetë e forta dhe parketet me kokën kryesore, përdorni furçën Power Pet Plus për qimet e kafshëve dhe aksesorin 3-në-1 i cili pastron palltot dhe pluhurin nga mobiljet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0616
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 2
Fuqia e motorrit (Watt) 1500
Fuqia e thithjes (Watt) 370
Tipi i filtrit HEPA
Gjatesia e kordonit (m) 7
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe / E zeze
Pesha (kg) 5.5
Fuqia thithese 370 W
Garancia normale 12
Ean Code 8806086334662
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni