Sale FSHESE SAMSUNG  VC4320S31/BOL

FSHESE SAMSUNG VC4320S31/BOL

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 10.490 Lekë

Çmimi special 7.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VC4320S31/BOL
Marka Samsung

Detaje

Merrni frymë lirisht

Samsung përdor filtrin HEPA për të siguruar pastrim më higjenik pasi thith grimcat mikroskopike si pluhuri dhe alergjenët e tjerë.

Sistemi Twin Chamber

Sistemi unik Twin Chamber nga Samsung ndan enën e zakonshme të pluhurit në dy pjesë duke ju lejuar të përmirësoni pastrimin dhe të zgjasni performancën. Ndërsa thithja e fuqishme e ajrit qarkullon grimcat e pluhurit nëpër pjesën ciklonike të enës, pluhuri dhe papastërtitë e tjera ndahen nga ajri.

Tre hapa të shpejtë

Zbrazja e enës së pluhurit pas pastrimit është shumë e lehtë me këtë fshesë Samsung. Thjesht shtypni një buton, hiqni enën që grumbullon pluhurin dhe zbrazeni lehtësisht.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0249
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.3
Fuqia e motorrit (Watt) 1600
Fuqia e thithjes (Watt) 350
Tipi i filtrit Mikrofilter
Gjatesia e kordonit (m) 6.5
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu
Pesha (kg) 4.2
Fuqia thithese No
Garancia normale 12
Ean Code 8808987241377
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni