FSHESE SAMSUNG VCC4135S37/BOL

Garancia: 12 muaj
8.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VCC4135S37/BOL
Marka Samsung

Anëtarësohu

89 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sistemi 2-Way parking

Sistemi 2-Way parking ju lejon të lidhni tubin thithës në pajisje gjatë dhe pas përfundimit të pastrimit për pastrim dhe ruajtje të lehtë.

Kontroll i lehtë

Ndezja/fikja e pajisjes dhe vendosja e fuqisë thithëse ndodhen në të njëjtin buton për kontroll më të lehtë.


Funksioni Easy Dust Blowing

Pastroni lehtësisht pluhurin dhe papastërtitë nga vende të vështira për t’u arritur falë funksionit “Easy Dust Blowing”.

Aksesorët dhe butoni Simple Touch

Aksesorët e pastrimit mund të vendosen dhe të ruhen lehtësisht në trupin e fshesës për rehati maksimale. Gjithashtu nëpërmjet butonit Simple Touch ju mund të kontrolloni nivelin e fuqisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0247
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Qese
Kapaciteti i depozites (Litra) 3
Fuqia e motorrit (Watt) 1600
Fuqia e thithjes (Watt) 320
Tipi i filtrit Mikrofilter
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe
Pesha (kg) 4
Fuqia thithese 320 W
Garancia normale 12
Ean Code 8808987113179
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni