FSHESE SAMSUNG VCC4320S3A/BOL

Garancia: 12 muaj
9.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VCC4320S3A/BOL
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Merrni frymë lirisht

Samsung përdor filtrin HEPA për të siguruar pastrim më higjenik pasi thith grimcat mikroskopike si pluhuri dhe alergjenët e tjerë.

Sistemi Twin Chamber

Sistemi unik Twin Chamber nga Samsung ndan enën e zakonshme të pluhurit në dy pjesë duke ju lejuar të përmirësoni pastrimin dhe të zgjasni performancën. Ndërsa thithja e fuqishme e ajrit qarkullon grimcat e pluhurit nëpër pjesën ciklonike të enës, pluhuri dhe papastërtitë e tjera ndahen nga ajri.

Tre hapa të shpejtë

Zbrazja e enës së pluhurit pas pastrimit është shumë e lehtë me këtë fshesë Samsung. Thjesht shtypni një buton, hiqni enën që grumbullon pluhurin dhe zbrazeni lehtësisht.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0728
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.3
Fuqia e motorrit (Watt) 1600
Fuqia e thithjes (Watt) 350
Tipi i filtrit HEPA
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu
Pesha (kg) 4.2
Fuqia thithese 350 W
Garancia normale 12
Ean Code 8801643206772
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni