FSHESE SAMSUNG VCC4550V3

Garancia: 12 muaj
10.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VCC4550V3
Marka Samsung

Detaje

Sistemi Twin Chamber

Sistemi unik Twin Chamber nga Samsung ndan enën e zakonshme të pluhurit në dy pjesë duke ju lejuar të përmirësoni pastrimin dhe të zgjasni performancën. Ndërsa thithja e fuqishme e ajrit qarkullon grimcat e pluhurit nëpër pjesën ciklonike të enës, pluhuri dhe papastërtitë e tjera ndahen nga ajri.

Për të gjitha llojet e sipërfaqeve

Furça me pozicion të dyfishtë është ideale për pastrimin e tapeteve, parketit dhe pllakave kështu që mund të pastroni me lehtësi të gjithë shtëpinë tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0370
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.3
Fuqia e motorrit (Watt) 1800
Fuqia e thithjes (Watt) 360
Tipi i filtrit HEPA H11
Gjatesia e kordonit (m) 5
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu
Pesha (kg) 4
Fuqia thithese No
Garancia normale 12
Ean Code 8808993263691

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni