Sale FSHESE SAMSUNG VCC4550V36/BOL

FSHESE SAMSUNG VCC4550V36/BOL

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 10.990 Lekë

Çmimi special 7.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VCC4550V36/BOL
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sistemi Twin Chamber

Sistemi unik Twin Chamber nga Samsung ndan enën e zakonshme të pluhurit në dy pjesë duke ju lejuar të përmirësoni pastrimin dhe të zgjasni performancën. Ndërsa thithja e fuqishme e ajrit qarkullon grimcat e pluhurit nëpër pjesën ciklonike të enës, pluhuri dhe papastërtitë e tjera ndahen nga ajri.

Për të gjitha llojet e sipërfaqeve

Furça me pozicion të dyfishtë është ideale për pastrimin e tapeteve, parketit dhe pllakave kështu që mund të pastroni me lehtësi të gjithë shtëpinë tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0730
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.3
Fuqia e motorrit (Watt) 1800
Fuqia e thithjes (Watt) 360
Tipi i filtrit Mikrofilter
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu / E zeze
Pesha (kg) 4.2
Fuqia thithese 360 W
Garancia normale 12
Ean Code 8801643206826
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni