Sale FSHESE DORE BOSCH BHN09070

FSHESE DORE BOSCH BHN09070

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.990 Lekë

Çmimi special 6.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE DORE BOSCH BHN09070
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e shkëlqyer

• Sistemi High Airflow ndan në mënyrë efektive pluhurin dhe në kombinim me filtrin e trefishtë siguron performancë afatgjatë të pastrimit.

• Përdorim pa kabllo, për pastrim të shpejtë edhe në makinë.

• Kohëzgjatja e punës deri në 9 minuta e shkëputur nga priza.

Rehati në përdorim

• Pajisje shtesë për pozicione të vështira

• Treguesi i karikimit

• Koha e karikimit: 12-16 orë

Higjiena

• Filtër që lahet

• Kosh i lehtë për t’u zbrazur


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0700
Marka BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit Depozite plastike
Kapaciteti i depozites (Litra) Jo
Fuqia e motorrit (Watt) 9.6V
Fuqia e thithjes (Watt) Jo
Tipi i filtrit Filter qe lahet
Gjatesia e kordonit (m) JO
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit Wireless
Ngjyra E zeze / blu
Pesha (kg) 1
Fuqia thithese Jo
Garancia normale 24
Ean Code 4242002956985
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni