FSHESE DORE PHILIPS FC6141/01

Garancia: 24 muaj
9.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE DORE PHILIPS FC6141/01
Marka Philips

Anëtarësohu

93 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rrjedha ciklonike e ajrit me dy faza për filtrim optimal

Rrjedha ciklonike siguron fuqi të lartë thithjeje dhe performancë të lartë pastrimi. Sistemi i filtrimit me dy faza garanton që papastërtitë në brendësi nuk mund të largohen.Filtri i parë i bllokon më shumë mbeturinat, ndërsa filtri i dytë zë grimcat më të imëta të pluhurit.

Dizajni aerodinamik i grykës për një thithje më të mirë të pluhurit

Dizajni aerodinamik i grykës së fshesës Philips MiniVac siguron një thithje optimale të grimcave më të vogla të pluhurit. Forma ergonomike e grykës ju ndihmon të pastroni edhe zonat më të vështira për t'u arritur.


Ideale për të pastruar makinat

Fshesa Philips MiniVac është ideale për të pastruar makinën tuaj, pasi ajo është e pajisur me një prizë makine për të arritur edhe zonat më të vështira pa u lodhur.

Forma e dorezës mundëson mbajtje optimale

Philips Mini Vac ka një dorezë që siguron mbajtje optimale. Ju mund të kapni Mini Vac në çfarëdo mënyre që ju pëlqen. Veshja prej gome të butë ju jep komoditetin që ju nevojitet.

Çantë për ruajtjen e fshesës

Çanta ju lejon të mbani të gjitha aksesorët dhe prizën në një vend, për të siguruar që të keni gjithçka që ju nevojitet për të pastruar makinën tuaj në çdo moment!

Gama e gjerë e aksesorëve për të gjitha qëllimet

Philips MiniVac vjen me një gamë të gjerë aksesoresh për të pastruar edhe vendet më të vështira për t'u arritur të makinës tuaj duke ju lodhur sa më pak.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0731
Marka PHILIPS
Lloji i depozites se pluhurit Depozite plastike
Kapaciteti i depozites (Litra) 0.5
Fuqia e motorrit (Watt) 120
Fuqia e thithjes (Watt) 22
Tipi i filtrit No
Gjatesia e kordonit (m) No
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit No
Ngjyra E zeze
Pesha (kg) No
Fuqia thithese 22 W
Garancia normale 24
Ean Code 8710103588016
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni